O NÁS

Pouze kupředu

KDO JSME

Společnost INACO LAB byla založena v říjnu roku 2017. Přestože je firma relativně mladá a stále dochází k formování pracovního týmu, tak klíčoví členové týmu mají více než 15leté zkušenosti v konstrukční činnosti a virtuálních analýzách v automobilovém odvětví. V minulosti získané zkušenosti jsou převážně z výzkumných a vývojových aktivit v CAD konstrukci a výpočetních analýzách pro hasičské a sanitní nástavby, armádní a nákladní vozidla, zemědělské stroje, ale i skelety autobusů.

CO DĚLÁME

Nabízíme kompletní služby konstrukční kanceláře se zaměřením na zemědělské a lesnické stroje, manipulační a dopravní techniku a všeobecné strojírenství. Návrhy koncepce, modelování dílů a sestav, tvorba výrobní dokumentace. Ověření pevnosti a životnosti, popř. optimalizace konstrukcí pomocí technických výpočtů s využitím jak klasických výpočetních postupů, tak metody konečných prvků (MKP, FEM). Ve vlastní režii nebo ve spolupráci s partnery jsme schopni zabezpečit laboratorní materiálové zkoušky nebo fyzické testování dílů a sestav.
Věnujeme se i vlastním vývojovým aktivitám, viz projekty.

JAK TO DĚLÁME

Snažíme se svým přístupem a kvalitou poskytovaných služeb postupně budovat v uznávaného vývojového partnera v tomto průmyslovém odvětví. K tomu nám napomáhá i neustálé sledování technologických trendů a novinek v oboru, prohlubování vědomostí a aktivní spolupráce s akademickým prostředím Technické fakulty při České zemědělské univerzitě v Praze.

NAŠE IDEA

Chceme své zákazníky podporovat při vývoji, inovacích a pomáhat zvyšovat jejich konkurenceschopnost na trhu.